Minimálně jednou každému z nás nastala v životě chvíle, kdy jsme si uvědomili, že takhle to už dál v tom svém životě mít nechceme.

Ale věčná únava, strach, obavy, pochybnosti, to všechno ovlivňuje náš stav, naše zdraví, naši pohodu, to všechno ovlivňuje to, jak se cítíš, jaký život vlastně žiješ. A my se chceme přece cítit dobře. Jak to ale udělat?

Tuhle otázku jsem si kladla už před 20 lety a během toho času jsem došla k jedné úžasné zkušenosti. 

Život je jednoduchý, jen my si ho děláme zbytečně složitý.

 Pochopením, že každým okamžikem si volíš svou budoucnost na základě toho, jak vidíš tuto realitu, co si o ní myslíš, jaké úhly pohledů máš, čemu věříš, co je pro tebe možné a co není, se člověku uleví. Tedy aspoň mně. 

Pokud chceš cokoliv změnit, je třeba změnit svůj úhel pohledu, názor, přesvědčení, to, co tě drží v tom, že stále stejně reaguješ.

Nevíš, jak to vše změnit?  
I já jsem před těmi lety tohle prožívala. A za těch skoro 20 let jsem se během svého života potkala se spoustou návodů, rad, cvičení. Nabírala jsem zkušenosti z oblasti Kvantové terapie, EFT nebo Accessu. Hodně mi také pomohly knihy L. Hay, když jsem se učila mít se ráda.

Dnes se cítím díky zkušenostem s používáním nástrojů z těchto oblastí dobře, mám se ráda, vím, že vím a prostě si více užívám života.

Tu změnu jsem v životě udělala díky tomu, co vše jsem se naučila. Tu změnu jsem zažila proto, že jsem ji chtěla udělat. A udělala jsem ji já. Nikdo jiný to za mě neudělal. 

Chceš-li to taky tak mít, chceš-li ve svém životě něco změnit, ale taky zároveň chápeš, že nikdo jiný tu změnu za tebe neudělá, že tady pro tebe můžu být, abych ti ukázala, co můžeš udělat a byla ti na té cestě podporou, ale rozhodnutí a práce na sobě je na tobě, ráda ti tou podporou a ukazatelem směru budu.

Jak to ukazování probíhá?

Na setkání mi sdělíš, co tě trápí, co bys chtěla ve svém životě změnit a podíváme se na to, jaký nástroj, jaké cvičení, jaká technika by byla nejlepší pro tebe. Jestli bude třeba učit se správnému dýchání nebo použijeme techniku Accessu, techniku afirmací nebo např. terapii mandalou.

Co ti setkání se mnou může přinést? S čím můžu pomoci?

 • Díky např. správnému dýchání nebo díky nástrojům Accessu, si uvolníš napětí v těle.
 • Začneš být k sobě víc laskavá.
 • Uvědomíš si to, kdo vlastně doopravdy jsi.
 • Uvědomíš si, co ve svém životě ráda děláš.
 • A spoustu klientů se shodlo na tom, že po setkání se mnou se cítí být více v klidu.

Máš-li pocit, že by ti setkání se mnou mohlo být ku prospěchu, vyber si dole termín sezení a můžeme se spolu vidět. 

Vím, že nástroje, které pomohly mně, mohou pomoci i dalším. Vysvětlím ti ty z nich, které mi umožnily největší změny.

Co je to Access Bars?

Access Bars je relaxační technika. Acces Bars je taky možnost, jak mít v životě jasno. Umožňuje uvolnit TO, co ti v životě způsobuje těžkosti. A to "jen" díky dotyku na určitých bodech na hlavě. Je jich 32 a každý z nich představuje nějakou oblast života. Je to například oblast zdraví, peněz, oblast radosti, ěla, tvoření nebo kreativity.

Potřebuješ mít více klidu v hlavě a cítíš, že bys potřebovala více relaxu ve svém životě? S Access Bars můžeš jednoduše, jemně a účinně uvolnit stres a odstranit napětí v těle. Umožňuje ti uvolnit staré myšlenky a vzorce, čímž se život stává jednodušším.

Účinky Access Bars

 • uvolnění stresu a napětí
 • odbourávání únavy a vyčerpanosti
 • má příznivý vliv na psychické potíže jako jsou deprese, úzkosti, strachy a fóbie
 • zklidnění hyperaktivity u dětí
 • vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i na fyzické úrovni

Co je to Access tělesný proces?

Naše tělo je náš nejbližší parťák. Je to velmi moudrý parťák, který s námi dokáže komunikovat. Jeho smůlou ovšem bývá to, že ho občas nebo většinu času vůbec nevnímáme. Přestaneme svému tělu naslouchat a nevěnujeme mu pozornost. A ještě ho často soudíme právě ve chvílích, kdy nám třeba velkou bolestí dává najevo, že je něco v nepořádku. 

Pojďme to změnit a naučme se našim tělům zase znova naslouchat, aby nemusela volat bolestí. Vyberte si den, kdy svému tělu zase začnete naslouchat a dopřejte mu ve studiu Petra jeden z mnoha tělesných procesů Accessu. 

Během tělesných procesů ležíte oblečení a přikrytí na masážní lůžku a já přikládám ruce na vaše tělo tam, kde je podle daného tělesného procesu třeba nebo tam, kde si o to vaše tělo řekne. 

Jako fakt napsala tam, kde si o to vaše tělo řekne?

Ano, přesně. Už na začátku jsem psala, že naše těla jsou našimi moudrými parťáky.

Přijďte si to vyzkoušet. Těším se na vás.

 

Co je to Access Facelift?

Access energetický Facelift je jedním z tělesných procesů, který eliminuje účinky stárnutí, stresu a gravitace na naší tváři. Během sezení vnímáš příjemné doteky rukou na své tváři, krku a dekoltu. Tato technika obnovuje i přirozený tok energie v těle. Redukuje vrásky, uvolňuje tvář, tonizuje pokožku a oddaluje stárnutí.  

Access energetický Facelift 

 • je nádherný, jemný a laskavý tělesný proces.
 • dává tělu možnost uvolnit mnoho omezujících energií a hodnocení, které se promítají zejména v obličeji.
 • zjemňuje, vyhlazuje.
 • díky uvolnění soudících myšlenek a kritických postojů vůči sobě, zvyšuje sebevědomí a sebehodnotu.

Jaká je tvá investice na sezení s Ivčou od 1.6.2024

Úvodní konzultace (30 min.)                                   300 Kč

Access Bars (90 min.)                                          1 500 Kč

Balíček Access Bars (6 x 90 min.)                         7 500 Kč

Access Bars pro děti do 15 let včetně (60 min.)        750 Kč

Access Facelift  (90 min.)                                   2 000 Kč

Access tělesné procesy  (90 min.)                       2 000 Kč

Co si vybíráš pro sebe?

Těším se na setkání s tebou

S láskou a v radosti 

Ivana

Kontakt   739 215 593