Mandaly s poselstvím

Mandala Radost (100 x 100 cm)

Radost - stav našeho bytí. Vybírej si radost každý den. Je to jen tvoje volba. Pomocníkem ti může být tato metrová mandalka s názvem Radost.

Pokud tě oslovila, pokračuj za ní tudy.

Mandala Tady a teď (30 x 30 cm)

Pojďme žít tady a teď, se zpívá v jedné písničce. Tak pojďme, buďme v přítomnosti. Ne v minulosti, neobviňujme se stále, pokud se nám v ní něco nepodařilo. Ani se neobávejme budoucnosti. Prostě stačí být tady. A taky teď. 

Mandala ti bude připomínat, že pokud chceš žít, jde to jen a jen nyní, tady a teď.

Chceš-li mít tohle připomenutí na své zdi, pokračuj za mandalkou do e-shopu tudy.

Laskavost k sobě (80x60 cm)

Tato mandala je připomenutím, že laskavost k sobě samé a ke svému tělu by měla patřit mezi základní vybavení každého člověka. Stejně jako je tím jedním puzzlem Vděčnost, tím dalším puzzlem je právě Laskavost. A laskavost k sobě a ke svému tělu začíná tím, že ti není jedno, jak se cítíš. 

Dej laskavost nejdříve sobě. Budeš jí naplněná a můžeš svou laskavost věnovat i jiným. Pokud se totiž laskavostí pravidelně dosycuješ, nikdy ti nepochybí pro ty druhé.

Pokud sis vybrala obraz Laskavost k sobě, pokračuj za ním tudy.

Harmonie ve mně (50x40 cm)

Tato mandala vznikala v době, kdy jsem četla knížku Bruce Liptona Biologie víry. Znova jsem si díky ní uvědomila, jak důležité je, cítit se dobře. Jak vše jde zevnitř ven. Ne naopak zvenku dovnitř.  A jak svět netvoří naše úhly pohledu, ale jak naše úhly pohledů, tvoří náš život. Protože to, kam směřuješ svou energii, to ve svém životě tvoříš. Soustředíš se na to, co se ti v životě nedaří nebo se raději zaměříš na to, co děláš ráda a vybereš si tohle?

Cítit se dobře je volba, kterou si můžeš vybrat. Kdy se budeš cítit líp? Když si neustále stěžuješ na vše kolem? Nebo se cítítš líp, když si vybereš radost a štěstí? Je to vždy o tvém rozhodnutí. Co si vybereš? Mandala Harmonie ve mně tě může doprovázet na tvé cestě životem. Pro společnou cestu si ji vybereš tady.

Být sama sebou (40x40 cm)

Na mém seznamu knih, které mě čekají, je kniha s názvem Být sám sebu mění svět. Jak prosté a jasné sdělení. Být sám sebou. Být sama sebou.

Vede mě to k otázce, zda vůbec jsem sama sebou? Zda to, co teď žiju s mými dosavadními úhly pohledu, které mám a které jsem cestou nasbírala od rodiny, rodičů, okolí, zda tohle jsem pravá já, zda jsem sama sebou? S brutální upřímností napíšu, že ještě úplně sama sebou nejsem. Proto najdeš v letošním stolním kalendáři následující uvědomění.

Naše cesta nen o tom, čím se máme stát, ale o tom, čím máme přestat být, abychom byli konečně tím, kým doopravdy jsme.

Energie mandaly Být sama sebou ti na té cestě může pomoci. Spojit se s mandalou můžeš tady

Do prostoru (50x50 cm)

Vše je energie.

Všude je energie.

Proudí k nám, proudí od nás, skrze nás, točí se kolem nás.

Tvoříš díky těmto energiím, tvoříš z nějakého prostoru.

Jaký je ten tvůj prostor?

Je stejně velký jako tvé tělo? Je menší nebo je větší?

Jaké by to bylo roztáhnout se do prostoru?

A tvořit z prostoru dostatku a hojnosti?

Chceš tvořit z takového prostoru? Vyber si tuhle mandalu s názvem Do prostoru a ona ti s tím pomůže. Najdeš ji tady

V prostoru (12 cm)

Každý den můžeš využít svůj prostor k vnitřnímu rozhovoru. Rozhovoru, ve kterém budeš promlouvat ke svému tělu s laskavostí.

Kámen V prostoru najdeš k objednání tady.