Jmenuji se Ivana Durstinová a jsem spokojená ženská, která má ráda svůj život a vybírá si radost.

Jsem malířka mandal tvořených technikou tečkování, facilitátorka metody Access Bars* (BF), zakladatelka projektu Ženy ve středu a autorka inspirujících kalendářů a e-booku Začít můžeš každé ráno a také se věnuji dětem ve školní družině.

Inspiruji a provázím ty, kteří se rozhodli změnit svůj přístup k životu. Svým příběhem ukazuji, že je možné začít se změnami kdykoliv a díky nim tak žít radostnější a spokojenější život.

Začít můžeš každé ráno

Ano, začít můžeš každé ráno. Každé ráno můžeš vstát, poděkovat za spánek, za svou skvělou postel, taky dobře posnídat, upravit se, jít do práce, užít si ji, posedět po práci s přáteli nebo jít na angličtinu, večer si dát fajn vanu a před spaním poděkovat za fajňacký den. Být prostě v radosti a pěstovat vděčnost každý den.

Že to nejde každý den, bo někdy je den prostě na pytel a něco se pokazí a přijde nějaká překážka a ty ji musíš řešit? Ano, i přesto doporučuji, a držím se toho už několik let, vybrat si pro každý den radost.

Moje jméno je Ivana Durstinová a vděčnost a radost si vybírám poslední rok každý den.

Nebylo to tak u mě ale odjakživa. Ještě před 20 lety jsem byla ženská, která nebyla sama sebou, byla jsem pořád vážná a k radosti jsem tedy měla hodně daleko. Pořád jsem něco řešila, bála jsem se všeho, chtěla jsem mít vše pod kontrolou, neměla jsem se ráda a hodila jsem na ty druhé to, aby dělali vše pro to, abych byla šťastná. Nakonec jsem skončila s depresí.

Se svými úhly pohledu jsem sice dokázala vytvořit manželství a mít rodinu, ale díky svým úhlům pohledu na život, se moje manželství rozpadlo. Bylo to šílené a já si vybírala dál trápení, naštvanost a smutek.

Vybírala jsem si tuhle mizerii do té doby, než mi došlo, že jsem to jedině já, která je zodpovědná za to, jak se cítím. V tomto uvědomění mi hodně pomohly knihy Louise Hay a její afirmace. Došlo mi taky to, že jedině já rozhoduji o tom, jak se cítím a přestala jsem očekávat od druhých, že mě udělají šťastnými. Přála jsem si naučit se

milovat svůj život, dovolit si mít se ráda a cítít se dobře.

Projekt Ženy ve středu

Cesta mě zavedla k sebelásce a prošla jsem si spoustu a spoustu seminářů a kurzů s tímto tématem, pročetla jsem spoustu a spoustu sebeláskových knih a všechno to, co mě oslovilo, jsem začala sama ve svém životě praktikovat.

Založila jsem projekt Ženy ve středu a organizovala jsem ženské kruhy. Od roku 2015, v rámci tohoto projektu, vzniká inspirující kalendář s názvem Začít můžeš každé ráno. Kalendář na rok 2024 najdeš tady.

V rámci projektu Ženy ve středu jsem uspořádala řadu výstav obrazů, které s láskou a v radosti moc ráda tvořím. V roce 2007 to byla první výstava v těšínském divadle s názvem Každý máme svého anděla. Následovaly další výstavy. Ta zatím poslední byla v roce 2022 v kině Kosmos v Třinci, kde jsem vystavovala obrazy mandal tvořené technikou tečkování. Mandaly tvořím i na míru. Na e-shopu se můžeš podívat, třeba tam na tebe nějaká čeká.

Změna

Život se mi měnil. Bylo to tím, jak jsem se začala na svět dívat jinak já. Prošla jsem ještě dalšími kurzy různých metod a technik, které k těm změnám přispívaly. Ať to byla kvantovka, EFT metoda, kineziologie nebo zákon přitažlivosti. Z každé jsem si opět osvojila to, co se mnou souznilo a praktikovala jsem to ve svém životě. 

Život se mi za poslední dobu změnil opravdu hodně. A není to náhoda. Je to o tom, že si ho teď tvořím úplně jinak než kdysi. Dělám úplně jiné volby, než tomu kdysi bylo. Život se změnil, protože jsem se změnila já. A tak jsem se rozhodla být pro ty, kteří jsou taky připraveni na změnu svého žití, inspirací.

       Ukážu ti, jak můžeš vytvořit ten nejlepší vztah sama se sebou.

Jak se stát šťastnou tvůrkyní svého života, ve kterém se cítíš fajňacky.

Začala jsem s touto cestou před 13 lety. Naučila jsem se spoustu věcí a stále na své cestě potkávám to nové, co pěkně "zapadá" do toho puzzle obrazu zvaný Život, který je fajn a který mám ráda. Pomáhaly mi afirmace a pomáhá mi pěstování vděčnosti. Vybrat si to můžeš i tyto průvodce. Nabízím ti na mých stránkách zDARma ke stažení podporující kartičky nebo list z Deníku vděčnosti.

Pokud tě zajímá, jak můžeš dojít ke spokojenějšímu a šťastnějšímu životu, mám pro tebe také průvodce ve formě e-booku s názvem Začít můžeš každé ráno, ve kterém sdílím nástroje, jenž používám a díky kterým vnímám více radosti a spokojenosti ve svém životě. Tento e-book je připraven k objednání zde.

Součástí mého života je i tvoření mandal technikou tečkování. V roce 2022 jsem vystavovala obrazy pod názvem Mandala 22. Některé obrazy představuji v minisérii Mandala 22 na mém youTube kanále. Minisérie videí nejen o tvoření mandalek, ale i o tvoření života. 

Můžeme se spolu setkat i na živo. Setkat se můžeme na aktuálních výstavách nebo když pro vás budu tvořit mandalu na míru. Další možností se spolu vidět, je účast na workshopu tečkování nebo když si budeš chtít popovídat, ať už na kruzích (které jsou v přípravách), na přednáškách, na víkendových akcích pro ženy. A pokud ses rozhodla nastartovat změny ve svém životě a vybereš si mě jako průvodce, budeme se vídat při individuálních sezeních

Svým klientům totiž pomáhám ve tvoření spokojenějšího života a vybrala jsem si k tomu nástroje modality Access Consciousness a jsem facilitátorkou metody Access Bars®. Více informací najdeš tady

Ať už tě na mé stránky přivedlo cokoliv, vítám tě a přeji ti, ať na nich najdeš to, pro co sis přišla.

S láskou a v radosti

Ivana